Otázky a odpovědi

1) Co to znamená označení mikino-bunda (MIDA)?
U MIDY najdete jak prvky mikiny, tak prvky bundy. A z obou má to nejlepší. Je delší, s podšívkou, tak jako bývají bundy. Je měkkoučká, tak jako bývají mikiny. Naše mikino-bunda má  ještě něco navíc. Je úžasně prostorná, nebude Vás nikde škrtit. Je extra robustní, ušita z vysokogramážní teplákoviny a vypodšívkována silným flísem. Má extra pružné náplety na konci rukávů a kolem trupu, které zabraňují úniku tepla.
Nebudete mít pocit, že ji potřebujete po příchodu domů sundat. A budete hledat výmluvy, proč ji ještě nevyprat.
 
2) Budu si tedy muset kupovat v zimě bundu nebo ne?
Jak my, tak naši zákazníci jsme vyzkoušeli, že do cca -5stupňů pod nulou není potřeba další vrstva oblečení. Naše MIDA je obravdu velmi robustní a teplá. Od podzimu do jara ji nebudete chtít sundat.
 
3) Je mikina i pro muze mensiho vzrustu (pod 178cm)?
Naše MIDY jsou primárně koncipovány na velké muže s širokými rameny. Pokud měříte méně než 178cm, doporučuji Vám vybírat z velikosti M a L. Vždy nás ale můžete taktéž kontaktovat a my Vám s výběrem poradíme (mmm@3-m.cz, tel.: 776300882).
 
4) Jak dlouho mi MIDA vydrží? Na jak dlouho budu mít pokoj od nakupování? Opravdu to nesnáším!
MIDY už roky testujeme v zátěžových podmínkách autodílen a opraven, i když se nejedná o pracovní oblečení. Nicméně chtěli jsme vědět, co vydrží. A musíme říct, že krom děr od svářečky a umazání od barev aoleje, jsou jako nové a stále plní účel, ke kterému byly stvořeny. Chránit, hřát, neškrábat.
 
5) Nevím, jak odhadnout velikost nebo jak se změřit.
Vemte si na pomoc svoje oblíbené tričko, změřte jej v nejširší části trupu (většinou od podpaží k podpaží). Následně přidejte 10cm a takovou šířku MIDY si kupte. MIDA bude prostorná, pohodlná a rozhodně Vás nebude nikde škrtit.
 
Zpět do obchodu