Vrácení a výměna zboží

VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Pokud si přejete zboží vrátit,  nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy nám předejte nebo zašlete zboží zpět na: MMM Real men fashion, Martina Matějková, Lidická 82,27341 Cvrčovice, tel.776300882. Při zasílání zboží zvolte doporučenou zásilku, nezasílejte zboží na dobírku. Zboží zašlete nepoškozené a neopotřebované, včetně všech součástí a příslušenstvím, které jste spolu se zbožím od nás obdrželi, a je-li to možné, pak i v původním obalu. Doporučujeme vám zboží pojistit.

Ke zboží, prosím, připojte fakturu a vyplněný formulář o vrácení zboží. Výrazně tím urychlíte vyřízení celé záležitosti.

Více informací se dočtete v našich obchodních podmínkách zde:

https://www.3-m.cz/obchodni-podminky/

 

Formulář vrácení zboží zde:

Formulář výměna vrácení zboží

 

VÝMĚNA ZBOŽÍ

Zboží můžete do 14ti dnů od zakoupení vyměnit za jiné (například při zvolení špatné velikosti). V takovém případě nám nenošené, čisté zboží zašlete nazpět na adresu MMM Real men fashion, Martina Matějková, Lidická 82,27341 Cvrčovice, tel.:776300882. Do balíku přiložte fakturu a vyplněný formulář níže. Případně informaci jak máme postupovat, když zboží nebude skladem.

 

Formulář výměny zboží zde:

Formulář výměna vrácení zboží

 

REKLAMACE ZBOŽÍ

Objevíte-li v objednávce nějakou chybu nebo vadu na doručeném zboží, dejte nám, prosím, co nejdříve vědět. Napište nám na mmm@3-m.cz, nebo zavolejte na +420 776 300 882. Záruka na veškeré naše zboží je 24 měsíců. Platí ode dne, kdy si zboží převezmete.  Změny vzniklé opotřebením, špatnou péčí nebo dokonce poškozením při používání, reklamovat, bohužel, nelze. Abychom vám mohli zboží vyreklamovat, musí nám být doručeno kompletní a čisté.

Vaši reklamaci se budeme snažit vyřídit co nejdřív, maximálně ale do 30 dnů. Pokud bychom to nestihly, dáme vám vědět.

Zboží k reklamaci nám pošlete na adresu MMM Real men fashion, Martina Matějková, Lidická 82,27341 Cvrčovice, tel.:776300882. Do balíku přiložte fakturu a vyplněný Formulář o reklamaci. Balík pošlete doporučeně a doklad o odeslání si radši, pro každý případ, uschovejte. Neposílejte, prosím, zboží na dobírku.

 

Formulář o reklamaci zde:

Reklamační protokol_2020

 

 

Zpět do obchodu