Reference

Mikinu jsem si hned oblíbil a vyházel několik starých. Letos byla dlouhá zima, tak jsem ji hodně využil. Má super hluboké kapsy, nic neztratím. Prodloužená záda, takže neleze zadek, když se předkloním. Na ryby jsem dřív nosil termotriko, mikinu a lyžařskou bundu a po pár hodinách sezení u vody jsem stejně prostydl. Teď mi stačilo tričko a tahle mikina a bylo mi f​​ajn. Mikina je dokonalá, nemám nic, co bych vytknul. Snad jen že není úplně skladná. Ve skříni zabere prostor pro 5 mikin :D Ale to je jen malá daň za její výborný vlastnosti. Celkově je příjemná i v teplejším počasí (samozřejmě ne teď, když je venku 35st.).

Martin, Králův Dvůr

 

Tahle mikina je jako část domova, kterou můžu mít na sobě. Obejme a zahřeje, chrání mě při práci i na výletě a z hlubokých kapes nic neztratím. A když je extra zima, není nic lepšího na plešatou hlavu, než velká a měkká kapuce. Výdrž má překvapující až neskutečnou - v práci dostává zabrat doslova ukázkově a kromě
propálených dírek jí po 2 letech nic neschází. Mám jednu na práci a druhou na ven, od podzimu do jara jsem v ní od rána do večera.

Jakub, Praha

 

Mikina je super. Po dlouhé době můžu v zimě chodit pouze v triku a mikině a je mi teplo. Další velkou výhodou je, že má obrovské a hlavně hluboké kapsy. Je fakt skvělá...

Vojta, Litoměřice

 

Konečně pohodlná mikina, ze které mi nelezou záda a nevypadává nic z kapes. Kdybych věděl, že existuje, koupil bych si ji už dávno!

Michal, Praha

 

Mikina padne manželovi jak ulitá. Konečně nemusíme z obchodů nosit krátké a úzké mikiny. Nejradši by ji nosil pořád a moc mu sluší. Je to asi první mikina, ve které mu dovolím jít i do práce do kanceláře:-).

Marta, Praha

 

Mikina je super!!! Na celou zimu stačilo triko a tahle mikina. Ikdyž bylo těch -20stupňů, tak jsem si pod tuhle mikinu vzal ještě jednu slabou a bylo mi fajn. Takže na ven úplná paráda. Délka přes záda je perfektní, rukávy taky. Nemám, co bych vytknul.

Honza, Praha

 

Zpět do obchodu